windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Flagowe Samsungi bez gniazna mini-jack? To całkiem możliwe!

Nie milkną echa wczorajszej prezentacji Samsunga związanej z modelem Galaxy A9. W gąszczu wiadomości i opinii dotarliśmy do informacji wskazujących na to, że przyszłe, flagowe modele Samsunga mogą zostać pozbawione dostępu do gniazda słuchawkowego.

Mowa o modelach Galaxy Note 10 i Galaxy S11. Informacje mają pochodzić od sprawdzonego źródła z Korei, a przekazuje je serwis Neowin. Jeśli Samsung podejmie takie kroki, to trudno będzie się im dziwić. Wielu producentów nie kryje się z tym, że usuwa ze swoich smartfonów złącza słuchawkowe po to, by móc zamontować na ich pokładzie większe baterie. Samsung do tej pory pozostawał w tej kwestii bastionem i stale oferował użytkownikom dostęp do gniazda mini-jack. Jak widać jednak – możliwe, że w tej kwestii nadchodzą spore zmiany.

Jeśli faktycznie nowe flagowce od Samsunga (poza modelem Galaxy S10 oczywiście) faktycznie pozbawione zostaną złącza słuchawkowego, to skazani będziemy na korzystanie ze słuchawek bezprzewodowych lub takich, które wykorzystują złącze USB-C. Jak zapatrujecie się na takie zmiany?

Źródło: Neowin