windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Razer Urzadzenia

Razer Phone 2 – gamingowa bestia dla wymagających zaprezentowana!

Z czym kojarzy nam się marka Razer? Bez dwóch zdań ze świetnymi akcesoriami dedykowanymi graczom, reprezentującymi najwyższą półkę jakościową, ale i cenową. Ostatnimi czasy Razer to jednak także smartfony. Wydajne. Bezkompromisowe. Dedykowane graczom (i nie tylko). Dziś zadebiutował Razer Phone drugiej generacji!

fot. Razer

Następca świetnego bez dwóch zdań Razer Phone’a nie będzie względem niego urządzeniem rewolucyjnym. Raczej do czynienia będziemy mieć z ewolucją koncepcji gamingowego smartfona. Razer Phone 2 wyposażony zostanie w procesor Snapdragon 845. Ponadto możemy liczyć na obecność ekranu o przekątnej 5,7″ o proporcjach 18:9 (120 Hz). Na pokładzie smartfona dla graczy nie mogło zabraknąć 8 GB pamięci RAM, Pamięć na dane użytkownika to natomiast „skromne” 64 GB.

fot. Razer

Razer Phone 2 oferuje nabywcom kilka ważnych rozwiązań. Są to m.in. system chłodzenia „komorą parową”, funkcja bezprzewodowego ładowania, certyfikaty IP67 i Dolby Atmos czy logo na tyle obudowy ze wsparciem znanej funkcji Chroma. Urządzenie otrzyma także gamę dedykowanych akcesoriów, jak stacja dokująca czy specjalnie przygotowany pad dla graczy.

fot. Razer

Pozostaje jeszcze kwestia ceny. Razer Phone 2 kosztować ma w Polsce 3699 zł. Nie jest to w żadnym przypadku przesadzona kwota za tak świetnego smartfona. Szkoda tylko, że wielu graczy nie będzie mogło sobie pozwolić na taki zakup.

Źródło: Android Police