windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Motorola Plotki/przecieki Urzadzenia

Motorola G7 wyróżnia się stylem. Ale czy urzeknie nas możliwościami?

Motorola potrafi wydawać ciekawe smartfony. Amerykański koncern, pozostający we władaniu Lenovo udowadniał nam już to niejednokrotnie. Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że na polski rynek wkracza Motorola One. Dziś natomiast mamy dla Was trochę informacji, o kolejnym, nadchodzącym urządzeniu – smartfonie Moto G7. Gotowi?

Nowa Motorola najprawdopodobniej zaoferuje użytkownikom ekran o przekątnej 6″, pracujący w rozdzielczości Full HD+. Rolę serca urządzenia pełni będzie ośmiordzeniowy procesor wspierany przez 4 GB RAM. Ponadto użytkownik może liczyć na obecność 64 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej. Za wykonywanie zdjęć i nagrywanie materiałów wideo odpowiedzialne będa frontowa kamerka o rozdzielczości 12 MP oraz podwójny tylny aparat o rozdzielczości 16 MP + 5 MP.  Na pokładzie urządzenia nie zabrakło czytnika linii papilarnych czy baterii o pojemności 3500 mAh. Pod względem wyglądu nowość od Motoroli prezentuje się całkiem atrakcyjnie. Czy zdobędzie serca klientów?

Pamiętajmy, że powyższe dane są efektem przecieków specyfikacji urządzenia do sieci, więc musimy podchodzić do nich z rezerwą. Miejmy nadzieję, że już wkróce Motorola uraczy nas oficjalnymi wieściami dotyczącymi tego smartfona. Gdy takowe się pojawią – na pewno Was poinformujemy.

Źródło: MySmartPrice