windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Microsoft Office Windows 10

Myślałeś że Microsoft przesadza z cenami? To sprawdź ile kosztuje Office 2019 Professional

Całkiem niedawno wspominaliśmy Wam o tym, że Microsoft wprowadził na rynek nową odsłonę swojego pakietu biurowego – Office 2019. Dzisiaj dowiedzieliśmy się natomiast, ile koncern z Redmond zażyczy sobie od nas, jeśli zdecydujemy się na zakup wersji Professional. I lepiej usiądźcie, bo cena zwali Was z nóg!

Tegoroczna odsłona pakietu biurowego z Redmond nie jest produktem rewolucyjnym. MIcrosoft postawił raczej na udoskonalenie świetnego i sprawdzonego produktu. Wśród nowości, które trafiły do pakietu Office 2019 warto wymienić kinowe przejścia Morph i Zoom które zostaną udostępnione w ramach aplikacji PowerPoint. Microsoft zaoferuje także funkcje Read Aloud, Text Spacing Focus Mode. Ich zadaniem będzie z kolei poprawienie naszego komfortu w zakresie przeglądania dokumentów. Koncern z Redmond postawi również na poprawienie bezpieczeństwa pracy z naszymi dokumentami. W dobie licznych cyberataków i rosnącego poziomu przestępczości internetowej jest to dla wielu z nas kluczowa kwestia.

Microsoft Office 2019 Professional to oprogramowanie dedykowane raczej zastosowaniom komercyjnym i na jego zakup zdecydują się pewnie większe firmy. Cena jednej licencji to bowiem aż 2499 złotych. Ustalając taką cenę ktoś w Redmond zachował się zdecydowanie niepoważnie. Po Office 2019 zdecydowanie nie sięgną użytkownicy prywatni i małe firmy – im najzwyczajniej bardziej będzie się opłacało skorzystać z usługi Office 365.

Źródło: Microsoft