windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Nie będzie linii Galaxy P? Znamy oficjalną nazwę urządzenia prezentowanego jako Galaxy P30!

Całkiem niedawno świat obiegła informacja o tym, że Samsung wyda smartfony z linii Galaxy P, które wyposażone zostaną w czytnik linii papilarnych umieszczony pod ekranem. Jak się okazuje – nie będzie ani owego czytnika, ani samych smartfonów z linii Galaxy P. Prezentowany do tej pory jako Samsung Galaxy P30 smartfon trafi natomiast do sprzedaży, ale jako model Galaxy A6S.

Samsung Galaxy A6S / źródło: TENAA

zaoferuje użytkownikom ekran IPS LCD o przekątnej 5,99″ (proporcje 19.5:9) pracujący w rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli. Rolę serca urządzenia pełnić będzie procesor Snapdragon – 660 lub 710, wspierany przez 6 GB pamięci RAM oraz 64 lub 128 GB rozszerzalnej, wbudowanej pamięci na dane użytkownika. Smartfon ów wyposażony zostanie również w podwójny obiektyw aparatu (12 MP + 2 MP) oraz kamerkę na frontowym panelu urządzenia (5 MP). Warto również wspomnieć o obecności przyzwoitej baterii o pojemności 3300 mAh oraz Androida 8.1. Na pleckach urządzenia możemy również zaobserwować „oczko” czytnika linii papilarnych.

Samsung Galaxy A6S będzie więc przyzwoitym, aczkolwiek nie wyróżniającym się z tłumu urządzeniem. Szkoda, że Koreańczycy zaprzepaścili szansę na zaprezentowanie naprawdę innowacyjnego modelu decydując się na „klasyczny” czytnik linii papilarnych.

Źródło: TENAA