windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy J7 2017 otrzymuje Androida Oreo!

Samsung od jakiegoś czasu udowadnia nam, że potrafi zapewnić aktualizacje systemu Android także w przypadku tańszych smartfonów. I dobrze! W końcu korzysta z takowych większość z nas i często z niecierpliwością czekamy na informacje dotyczące aktualizacji dla naszych smartfonów. Dziś mamy dobre wieści dla wszystkich użytkowników słuchawek Samsung Galaxy J7 2017!

Smartfon ten właśnie uzyskał dostęp do systemu Android Oreo 8.1 wraz z nakładką systemową Samsung Experience 9.5. Proces aktualizacji wystartował w weekend i z pewnością zostanie podzielony na etapy. Oczywiście w pierwszej kolejności dostęp do nowej wersji oprogramowania otrzymają urządzenia niebrandowane. Dopiero po jakimś czasie natomiast zostanie ono udostępnione smartfonom zakupionym u operatorów komórkowych. Aktualizacja do Androida Oreo waży 948,16 MB i dostępna jest w kanale OTA. Informację o aktualizacji potwierdził nam jeden z użytkowników Twittera, który informował o niej już w piątek:

Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach czy i Wasze Samsungi Galaxy J7 2017 otrzymały aktualizację do Androida 8.1 Oreo. Choć to już nie najnowsza odsłona oprogramowania dla urządzeń mobilnych od Google, to działania ze strony Samsugna powinniśmy odebrać jako ważny gest w stronę użytkowników – w końcu nie każdy producent decyduje się na udostępnianie aktualizacji urządzeniom z niższej półki, prawda? Na razie czekamy jeszcze na oficjalną informację o aktualizacji ze strony Samsunga.

Dzięki Wojtek! 🙂

Źródło: Twitter