windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy Note 9 z aktualizacją. Sprawdź które funkcje aparatu poprawi!

Samsung Galaxy Note 9 to jedno z najwazniejszych urządzeń w portfolio koreańskiego producenta. Jednocześnie jest to jeden z najbardziej wydajnych smartfonów na rynku. Jako flagowiec, sprzęt ten może liczyć na wsparcie ze strony Samsunga przez najbliższych kilkanaście miesięcy. Właśnie otrzymał aktualizację, która poprawia jakość funkcjonowania aparatu.

Altualizacja owa ma wpływ na ogólną jakość zdjęc wykonywanych za pośrednictwem głównego aparatu urządzenia. Nowa „Notka” może liczyć również na lepsze podkreślenie jasności twarzy przy fotografowaniu pod światło oraz  poprawioną dokładność sterowania HDR w zależności od pory dnia. Nie sposób również nie wspomnieć o  poprawieniu jasności w trakcie fotografowania przy słabym oświetleniu oraz stosunku sygnału do szumu (SNR, Signal Noise Ratio). Ale ostatnia aktualizacja oprogramowania dla Samsunga Galaxy Note to nie tylko usptawnienia aparatu. Zawiera ona także bieżące poprawki z zakresu bezpieczeństwa. Powinna także wpłynąć na ogólną jakość codziennej pracy z urządzeniem.

Cieszy fakt, iż Samsung dość regularnie aktualizuje swoje flagowce. Jestem jednak zdania, że każdy producent powinien również dbać o smartfony z niższych półek cenowych. W końcu często także mid-endy i budżetowce w głównej mierze napędzają wyniki sprzedaży gigantów rynku urządzeń mobilnych.

Źródło: MSPU