windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Plotki/przecieki Urzadzenia

Enjoy! Czy nowa propozycja od Huawei wprawi kogoś w zachwyt?

Huawei coraz mocniej rozpycha się łokciami na rynku smartfonów. Jest w końcu, obok Samsunga czy Apple jednym z najważniejszych dostawców inteligentnych telefonów na rynku. Już wkrótce na rynek trafi nowy, ciekawy średniopółkowiec z Chin. Mowa o modelu Enjoy 9 Plus. Czy zdobędzie serca użytkowników? Sprawdźmy co na tą chwilę o nim wiadomo!

Huawei Enjoy 9 Plus zaoferuje użytkownikom ekran o przekątnej 6,5″ (proporcje 19.5:9) pracujący w rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli. Rolę serca urządzenia pełnić będzie procesor Kirin 710 wspierany przez 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB rozszerzalnej, wbudowanej pamięci na dane użytkownika. Smartfon ów wyposażony zostanie również w podwójny obiektyw aparatu (13 MP + 2 MP) oraz dwie kamerki na frontowym panelu urządzenia (16 MP + 2 MP). Warto również wspomnieć o obecności przyzwoitej baterii o pojemności 4000 mAh oraz Androida 8.1 z nakładką EMUI 8.2. Na pleckach urządzenia możemy również zaobserwować „oczko” czytnika linii papilarnych.

W kwestii wzornictwa tego smartfona nie mamy co liczyć na rewolucję. Jest ono raczej charakterystyczne dla ostatnio wydawanych przez Huawei smartfonów. Nie wiadomo jeszcze kiedy miałby zadebiutować model Enjoy 9 Plus. Być może zostanie oficjalnie zaprezentowany wraz z nowymi flagowcami z serii Mate 20? To całkiem prawdopodobny scenariusz. A jak Wam podoba się ta słuchawka?

Źródło: Phone Arena