windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS

Apple ma poważny problem. Czy iOS 12 szkodzi niektórym iPhone’om?

Od konferencji Apple, w trakcie której przedstawione zostały nowe smartfony od Apple, minęło stosunkowo niewiele czasu. Po oficjalnej prezentacji nowe iPhone’y sprawiały wrażenie urządzeń kompletnych – doskonale dopracowanych zarówno pod kątem oprogramowania, jak i zastosowanych w ich przypadku podzespołów. Jak się okazuje, rzeczywistość wcale nie jest tak kolorowa.

Do Apple trafiają bowiem skargi ze strony użytkowników wskazujące na to, że nowe iPhone’y mają problem z prawidłowym przebiegiem procesu ładowania. Urządzeniom zdarza się nie reagować na podpięcie pod ładowarkę. Czasami także proces ładowania zostaje nagle, z nieznanych powodów przerwany. Co ciekawe, wina może leżeć po stronie oprogramowania iOS 12, gdyż do producenta dotarły również informacje o zaistniałym problemie ze strony użytkowników starszych iPhone’ów czy nawet iPad’ów.

Apple zapewnia, że pracuje nad rozwiązaniem tej niewygodnej dla obydwu stron sytuacji. Niemniej jednak koncern z Cupertino miał mnóstwo czasu na dopracowanie iOS 12 i tego typu sytuacje w obliczu renomy, jaką od lat cieszy się Apple są sporą skazą na wizetunku firmy. A czy wy doświadczyliście podobnych problemów w przypadków Waszych iPhone’ów?

Źródło: Phone Arena