windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Razer

EvLeaks prezentuje Razer Phone’a 2. Czy ta bestia dla graczy jest nas w stanie czymś zaskoczyć?

Ostatnimi czasy rynek smartfonów dedykowanych graczom notuje niespodziewany wzrost. Co chwilę słyszymy o nowych słuchawkach oferujących fanom mobilnej rozgrywki. Wśród nich możemy wyróżnić prawdziwe „perełki” takie, jak Razer Phone czy chociażby ASUS ROG Phone. Pierwszy z wymienionch smartfonów wkrótce doczeka się następcy. Tylko czy ów następca naprawdę jest nam potrzebny już teraz?

Razer Phone 2 / źródło: EvLeaks

Następca świetnego bez dwóch zdań Razer Phone’a nie będzie względem niego urządzeniem rewolucyjnym. Raczej do czynienia będziemy mieć z ewolucją koncepcji gamingowego smartfona. Razer Phone 2 wyposażony zostanie w procesor Snapdragon 845. Ponadto możemy liczyć na obecność ekranu o przekątnej 5,7″ o proporcjach 18:9. Pozostałe elementy specyfikacji mogłyby w zasadzie pozostać niezmienione w stosunku do poprzednika, gdyż nadal jest to naprawdę mocny smartfon. Warto jednak wspomnieć że najprawdopodobniej możemy liczyć na obecność 8 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci na dane użytkownika. Pytanie jednak – czy nawet gracze wykorzystają potencjał tego urządzenia?

Razer Phone 2 ma oferować wsparcie dla technologii Chroma, doskonale znanej graczom. Z pewnością nie będzie to tani smartfon, jednak przy takiej specyfikacji nie możemy liczyć na niską cenę. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że akcesoria gamingowe od Razera również nie należą do najtańszych.

Źródło: Android Autorithy