windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy A7 oficjalnie trafia do sprzedaży w Polsce. Jego cena wydaje się być uczciwa!

Zaledwie wczoraj wspominałem Wam o Samsungach Galaxy J4+ i J6+, które w dniu dzisiejszym zadebiutowały na Polskim rynku. Mieliśmy okazję, dzięki przeciekowi poznać wcześniej ich ceny, które póki co nie prezentują się zachęcająco. Wraz z owymi smartfonami do sklepów trafił model Galaxy A7. Jesteście gotowi by dowiedzieć się ile przyjdzie zapłacić za tego średniopółkowca?

Model A7 to bardzo innowacyjny i przełomowy sprzęt. Będzie pierwszym, średniopółkowym smartfonem wyposażonym w aż trzy obiektywy aparatu. Nowość zaoferować ma również wyświetlacz Super AMOLED Infinity Display o przekątnej 6″, procesor Exynos 7885, 4 GB RAM, 64 GB wbudowanej, rozszerzalnej pamięci na pliki użytkownika, NFC oraz kamerkę do rozmów wideo i selfie o rozdzielczości 24 MP.

Kilka dni temu przewidywaliśmy, że cena urządzenia może oscylować wokół 1500-1600 zł. Samsung w tej kwestii nas nie rozczarował. Za nowość przyjdzie zapłacić 1599 zł. Warto jednak wspomnieć, że jeśli zdecydujemy się na zakup modelu A7, to możemy liczyć na zwrot w wysokości 250 zł ze strony Samsunga w ramach znanej promocji Odkup. Obowiązuje ona do 4 listopada, lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: x-kom.pl