windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Znamy polskie ceny Samsungów Galaxy J4+ i J6+. Wzbudzą wiele kontrowersji?

Kilka dni temu pisaliśmy Wam o nadchodzących nowych smartfonach Samsunga, które będą jednymi z ostatnich urządzeń należących do linii J. Mowa o modelach J4+ i J6+. Sprzęt ten zadebiutuje w naszym kraju już jutro. Jak się jednak okazuje, ceny nowości dla wielu z nas mogą być bardzo rozczarowujące.

Samsung Galaxy J6+ zaoferuje użytkownikom ekran o przekątnej 6″, wykonany w technologii Infinity Display (18,5:9, HD+). Centralną rolę pełni w jego przypadku czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 425 wspierany przez 3 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej. Urządzenie wyposażone zostanie w podwójny aparat tylny o rozdzielczościach 13 MP i 5 MP oraz we frontową kamerkę o rozdzielczości 8 MP. Możemy liczyć również na obecność czytnika linii papilarnych oraz baterii o pojemności 3300 mAh. Zabraknie natomiast modułu NFC. Samsung Galaxy J4+ zaoferuje zbliżoną specyfikację, jednak w jego przypadku możemy liczyć na obecność jedynie 2 GB pamięci RAM. Producent nie wyposaży go w czytnik linii papilarnych. Jeśli natomiast chodzi o aparaty, to Samsung postawi tu na tylną kamerkę o rozdzielczości 13 MP i aparat do selfie/wideorozmów o rozdzielczości 5 MP.

Specyfikacje nadchodzących „Jotek” od Samsunga nie powalają na kolana, prawda? Jak się jednak okazuje, nowe urządzenia mają być dość drogie. Ich ceny startować będą od 849 zł (J4+) i 999 zł (J6+). Dane te zostały najprawdopodobniej nieopatrznie ujawnione na stronie internetowej sklepu RTV Euro AGD. Warto wspomnieć, że nie jest jeszcze znana cena debiutującego również jutro Samsunga Galaxy A7. Obawiam się jednak, że i ona będzie dość wysoka. Gdy tylko w sieci pojawi się stosowna informacja, to na pewno będziemy Was infromować poprzez aktualizację tego wpisu.

Źródło: RTV Euro AGD (1), (2) via gsmManiaK.pl