windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android LG Plotki/przecieki Urzadzenia

Premiera LG V40 ThinQ już tuż tuż. Urządzenie praktycznie nie ma już przed nami tajemnic!

LG rokrocznie próbuje urzec nas swoimi nowymi flagowcami. Problem w tym, że koncernowi z Korei nie wychodzi to najlepiej. Owszem, na rynek trafiają mocne i solidnie wykonane urządzenia, jednak nie udaje im się przyciągnąć do sklepów tłumów. Przez taki stan rzeczy ich ceny szybko spadają. Na dniach zaprezentowany zostanie nowy flagowiec od LG – model V40 ThinQ. Sprzęt ów już nie ma praktycznie przed nami tajemnic.

Poza zaawansowanymi funkcjami sztucznej inteligencji (ThinQ w nazwie zobowiązuje!) nowość z Korei zaoferuje ekran o przekątnej 6,4″ (P-OLED z notchem) i rozdzielczości QHD+. Ponadto możemy liczyć na obecność procesora Qualcomm Snapdragon 845 wspieranego przez 6 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika natomiast wygospodarowane zostanie 64 lub 128 GB wbudowanej, rozszerzalnej pamięci dyskowej. LG V40 wyposażony zostanie w dość skromną, jak na tak mocnego smartfona baterię – jej pojemność to zaledwie 3300 mAh. Ciekawostką ma być obecność aż pięciu obiektywów aparatu – dwóch frontowych (8 MP i 5 MP) oraz trzech tylnych (12 MP, 16 MP i 12 MP).

Premiera LG V40 ThinQ planowana jest na 3 października bieżącego roku. Zapowiada się nam solidny flagowiec. Czy zdoła jednak narobić na rynku tyle szumu, co iPhone XS Max, Samsung Galaxy Note 9 czy również debiutujący już wkrótce Huawei Mate 20 Pro? To może być bardzo trudne zadanie.

Źródło: Phone Arena