windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Oppo

Pierwszy smartfon z 10 GB pamięci RAM nadchodzi!

Dla wielu z nas wyścig zbrojeń wśród producentów smartfonów to totalny absurd. Na co dzień korzystamy w większości z urządzeń średniopółkowych, których specyfikacje w zupełności wystarczają do podstawowych, codziennych czynności. Jeśli jednak liczy się dla nas najwyższa wydajność pracy i długi okres wsparcia, to sięgamy po urządzenia z najwyższej półki. Z myślą o takich użytkownikach powstał Oppo Find X, który oferuje topową specyfikację i jest naprawdę piękny. Już wkrótce zadebiutuje jego najmocniejsza wersja!

Flagowiec od Oppo to prawdziwy kombajn multimedialny. Producent postawił w jego przypadku na ekran AMOLED o przekątnej 6,42″. Sercem tego smartfona jest procesor Snapdragon 845, który już wkrótce wspierany będzie przez przełomowe 10 GB pamięci RAM. Urządzenie uraczy nas obecnością podwójnego aparatu głównego o rozdzielczości 16 MP i 20 MP oraz baterii o pojemności 3730 mAh. Piękna linia urądzenia to zasługa nowatorskiego mechanizmu slidera, który rozsuwa urządzenie w momencie podjęcia próby wykonania zdjęcia lub przeprowadzenia rozmowy wideo.

Pozostaje pytanie – czy w 2018 roku jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać potencjał tak potężnych pod względem specyfikacji smartfonów? Dla wielu z nas taki sprzęt prezentuje się totalnie abstrakcyjnie. Z pewnością jednak znajdzie ogromne grono entuzjastów.

Źródło: The Verge