windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Plotki/przecieki Urzadzenia

OnePlus 6T zaprezentowany w pełnej krasie. Czy zdobędzie serca użytkowników?

OnePlus jako producent przebojem podbił nie tylko nasz rodzimy rynek. Koncern taki stan rzeczy zawdzięcza bardzo rozsądnej polityce cenowej, wysokiej jakości wykonania swoich produktów oraz długiemu okresowi wsparcia dla nich. Jeszcze w tym roku zadebiutuje OnePlus 6T. Wiadomo już jakiego wzornictwa i jakiej specyfikacji możemy od niego oczekiwać. Gotowi?

OnePlus 6T wyposażony zostanie w ekran o przekątnej 6,4″ (proporcje 19,5:9) pracujący w rozdzielczości 2340×1080 pikseli. Centralną rolę w jego przypadku pełnił będzie układ Qualcomm Snapdragon 845 wspierany przez GPU Adreno 630 oraz 6 lub 8 GB pamięci RAM. Jeśli chodzi o przestrzeń dyskową, to należy spodziewać się wersji oferujących 64, 128 lub 256 GB miejsca na nasze dane. OnePlus 6T zaoferuje nam bardzo dyskretny notch, co może być zachętą dla wszystkich przeciwników tego rozwiązania. Ponadto owo urządzenie ma zostać wyposażone w nieco mocniejszą w stosunku do poprzednika baterię oraz – co najważniejsze – w czytnik linii papilarnych umieszczony pod ekranem. Na pleckach urządzenia nie będzie rewolucji – możemy dopatrzyć się podwójnego obiektywu aparatu.

OnePlus 6T / źródło: OnLeaks

OnePlus 6T, tak jak jego poprzednik, ma spore szanse na to by sprzedawać się świetnie. Nie została jeszcze przedstawiona jego cena, jednak producent przyzwyczaił nas do tego, że zawsze jest ona bardzo rozsądnie kalkulowana. Z pewnością wśród naszych czytelników mamy wielu fanów i użytkowników  urządzeń od OnePlus. Jakie są Wasze opinie o nich?

Źródło: MySmartPrice