windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Linia Galaxy P od Samsunga z „klasycznymi” ekranami LCD? Są ku temu przesłanki!

Samsung od lat przyzwyczaił nas do tego, że na pokładzie swoich urządzeń montuje świetne ekrany wykonane w technologii Super AMOLED. Jak się jednak okazuje, w najbliższej przyszłości mogą zadebiutować urządzenia od koreańskiego giganta wyposażone w ekrany LCD. Skąd taka decyzja i z czym może być związana?

Samsung chce odświeżyć swoje portfolio urządzeń. Już wkrótce wygaszona zostanie linia słuchawek Galaxy J. Na rynek trafiają właśnie ostatni jej przedstawiciele. Oprócz flagowych serii Galaxy S oraz Galaxy Note, a także średniopółkowej Galaxy A, na rynku mają być obecne także linie produktowe P oraz M.

Samsung Galaxy A7

Ostatnio w sieci pojawiły się wieści związane z tym, że Samsung chce testować nowe funkcje na pokładzie średniopółkowych smartfonów. Dowiedzieliśmy się już, że nowe urządzenia z linii Galaxy A zaoferują użytkownikom trzy, a nawet cztery obiektywy głównego aparatu.  Mówi się również o tym, że słuchawki Galaxy P jako pierwsze urządzenia od Samsunga mogą zaoferować nam dostęp do czytnika linii papilarnych umieszczonego pod ekranem smartfona. Być może to wzbudziło pogłoski o zamontowaniu na pokładzie owych urządzeń ekranow LCD. Nie jest jednak także wykluczone, że modele z rodziny Galaxy P przeznaczone zostaną na rynki takie, jak Chiny czy Indie i stąd decyzja o zastosowaniu w ich przypadku innego typu wyświetlacza. Wszystko po to, by ich ceny mogły być bardziej konkurencyjne chociażby wobec propozycji licznych, chińskich producentów, jak na przykład Xiaomi.

Na bardziej szczegółowe informacje dotyczące modeli z rodziny P (najprawdobodobniej P30 i P30+) przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Miejmy nadzieję, że Samsung nie będzie nas długo trzymał w niepewności.

Źródło: SamMobile