windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Plotki/przecieki Xiaomi

Xiaomi Black Shark 2 na pierwszej wizualizacji

Popularność marki Xiaomi jest swoistym fenomenem. Mamy bowiem oto producenta, który z premedytacją kopiuje wzornictwo od Apple, a dzięki dobremu stosunkowi jakości do ceny jego produkty sprzedają się jak świeże bułeczki. Dzięki temu Xiaomi zdążyło wyrosnąć na jednego z czołowych producentów smartfonów na świecie. A ostatnio zabrało się także za produkcję słuchawek dedykowanych graczom.

Xiaomi Black Shark 2 / źródło: TechANDROIDS.com

Wczoraj do sieci wyciekły pierwsze wizualizacje kolejnego, tego typu smartfona od Xiaomi. Mowa o modelu Black Shark 2.  Póki co nie udostępniono informacji związanych ze specyfikacją urządzenia. Wiadomo jednak, że zmieni się nieco pod względem wizualnym. Na pleckach urządzenia widzimy bowiem dwa „oczka” aparatu umieszczone pionowo jedno pod drugim oraz diodę doświetlającą. W stosunku do poprzednika na tył powędrował również czytnik linii papilarnych. Xiaomi Black Shark 2 charakteryzowały będą wymiary 160 × 75,26 × 8,7 mm. Wiadomo także, że smartfon ów zostanie wyposażony w baterię o pojemności 4000 mAh.

Być może szczegółową specyfikację urządzenia Black Shark 2 poznamy w najbliższych tygodniach. Będziemy wtedy na bieżąco Was informować. Osobiście nie rozumiem fenomentu smartfonów dla graczy. Na większości dzisiejszych urządzeń – nawet tych tańszych – możma komfortowo uruchamiać większosć gier dostępnych w Sklepie Play. No ale skoro tak uznani producenci, jak Razer czy ASUS wydają smartfony dedykowane mobilnemu gamingowi, to pewnie istnieje na nie jakieś zapotrzebowanie. Czy #xiaomilepsze? Przekonamy się z pewnością już wkrótce.

Źródło: TechANDROIDS.com

Na grafice tytułowej Black Shark pierwszej generacji