windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Urzadzenia

Nowe flagowce od Huawei umocnią pozycję koncernu na rynku?

Huawei coraz mocniej rozpycha się łokciami na rynku urządzeń mobinych i wyrasta na nim na trzecią, obok Samsunga i Apple, liczącą się poważnie siłę. W tym roku Chińczycy wydali już dwa świetne, flagowe smartfony. A wkrótce dołączą do nich kolejne – Mate 20 i Mate 20 Pro.

Nowe flagowce od Huawei zadebiutują już w październiku. Zaoferują potencjalnym nabywcom naprawdę mocne specyfikacje. Model Mate 20 najprawdopodobniej wyposazony zostanie w spory ekran o przekątnej 6,3″ (AMOLED) o rozdzielczości QHD. Centralną rolę pełnił będzie procesor Kirin 980 wspierany przez 6 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika natomiast zostanie wygospodarowane 128 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon wyposazony zostanie w potrójny aparat główny. Mate 20 Pro z kolei ma odróżniać się od mniejszego brata ekranem o przekątnej 6,9″ oraz aż 8-gigabajtową pamięcią RAM.

Szczegółowe specyfikacje nowości od Huawei poznamy w trakcie konferencji planowanej w związku z ich premierą. Odbędzie się ona 16 października w Londynie. Oczywiście będziemy ją dla Was śledzić. Możecie więc spodziewać się obszernego wpisu poświęconego nowym flagowcom od Huawei. Czekacie na nie z niecierpliwością?

Źródło: WinFuture