windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Urzadzenia

Nowy iPad Pro zadebiutuje jeszcze w tym roku!

Od tegorocznej konferencji Apple, podczas której poznaliśmy nowe iPhone’y oraz nowy, inteligentny zegarek od Apple, minął już ponad tydzień. Ciągle jednak nie mieliśmy informacji odnośnie tego, co z nowym iPadem Pro, który przecież wielokrotnie przewijał się przez przecieki związane z konferencją koncernu z Cupertino. Jak się okazuje, odświeżony tablet od Apple zadebiutuje jeszcze w tym roku!

Informację taką podaje serwis MacRumors. Ipad Pro to zdecydowanie najbardziej prestiżowy tablet w ofercie Apple i dlatego jest tak wyczekiwany przez wielu z nas. Skąd jednak pogłoski o jego tegorocznym debiucie? Informacje te zostały wykryte w udostępnionej developerom wersji beta iOS 12.1. Nowy iPad Pro został w jej kodzie zręcznie ukryty pod frazą „iPad2018Fall”. NIe wiemy jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się konferencja poświęcona iPad’owi Pro, jednak możemy przypuszczać, że będzie miała miejsce w październiku. W tym miesiącu bowiem wystartuje gorący okres przedświątecznych zakupów i Apple z pewnością będzie chciało właśnie w ciągu nadchodzących trzech miesięcy sporo zarobić na swoich nowych produktach.

Nowy iPad Pro, według wstępnych przecieków, zaoferować ma wsparcie dla funkcji Face ID także podczas pracy w trybie poziomym, niezależnie od tego, w którą stronę obrócimy nasz tablet. Ponadto podobno iPad Pro kolejnej generacji nie zostanie wyposażony w ekran z notchem oraz w gniazdo słuchawkowe.

Źródło: MacRumors