windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy A9 Pro ze Snapdragonem 710?

Smartfony z rodziny Galaxy A cieszą się niesłabnącą popularnością wśród fanów marki Samsung. Nic w tym dziwnego – łączą eleganckie wzornictwo z całkiem przyzwoitymi podzespołami. Już wkrótce na rynek trafią nowe urządzenia z tej linii – w tym model Galaxy A9 Pro, który zaoferować ma jako pierwsza słuchawka Samsunga – procesor Snapdragon 710. Co wiadomo na jego temat?

Słuchawka zostanie najprawdopodobniej zaprezentowana podczas październikowej konferencji koreańskiego koncernu. Jak wspominaliśmy Wam niedawno, możemy spodziewać się że oprócz całkiem nowego procesora Snapdragon, nowa słuchawka z rodziny Galaxy A zaoferuje użytkownikom trzy obiektywy aparatu. Nie powinno również zabraknąć ekranu Infinity Display. Nie wiadomo jeszcze czy Galaxy A9 Pro zaoferuje użytkownikom czytnik linii papilarnych umieszczony w ekranie. Być może Samsung postawi jednak na bardziej konwencjonalne rozwiązanie i umieści go na „pleckach” urządzenia.

Samsunga Galaxy A9 Pro poznamy najprawdopodobniej 11 października. Musimy więc uzbroić się jeszcze w nieco cierpliwości. Myślę jednak, że najbliższe dni przyniosą nam wiele ciekawych wieści dotyczących nowych, nadchodzących smartfonów od Samsunga. Gdy tylko takowe się pojawią, to na pewno Was poinformujemy!

Źródło: Phone Arena