windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Poznaliśmy warianty kolorystyczne nowych Pixeli od Google

Ostatnie miesiące przyniosły nam wysyp flagowych urządzeń od czołowych producentów.  Ciągle czekamy jednak na premierę nowych Pixeli od Google, których zadaniem będzie wyznaczanie nowych trendów na rynku smartfonów pracujących pod kontrolą Androida. Własnie poznaliśmy informacje dotyczące wersji kolorystycznych Pixela 3 i Pixela 3 XL.

Najnowsze flagowce od Google dostępne będą w do bólu klasycznych kolorach – czarnym i białym. Jeśli nie będziecie mogli się zdecydować na żaden z powyższych, to dostępny będzie również wariant smartfonów w kolorze miętowym, który prezentuje się dość elegancko i chyba właśnie Pixele w kolorze miętowym mi osobiście najbardziej przypadną do gustu.

Obydwa Pixele mają pracować w oparciu o procesory Snapdragon 845 wspierane przez 4 GB RAM i układy graficzne Adreno 630. Nie może w ich przypadku zabraknąć ekranów OLED o przekątnych odpowiednio 5,4″ i 6,7″. Urządzenia zostaną wyposażone w szklane plecki i dzięki temu zaoferują wsparcie dla bezprzewodowego ładowania. Na owych pleckach urząrzenia umieszczony zostanie czytnik linii papilarnych.  Google rzekomo nie planuje by Pixele miały oferować podwójne obiektywy głównego aparatu. Przecieki jednak wskazują na obecność dwóch kamerek umieszczonych na frontowym panelu urządzenia (dedykowane będą funkcji Super Selfie).

Na premierę nowych Pixeli musimy poczekać do 9 października. Z pewnością ich prezentacja nie wzbudzi takiego poruszenia jak konferencje Samsunga czy Apple. Nowe flagowce od Google będą jednak ciekawą propozycją na rynku smartfonów pracujących pod kontrolą Androida.

Źródło: The Verge