windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Średnia półka coraz mocniejsza? Samsung szykuje nowe smartfony Galaxy A!

Ostatnimi czasy w sieci mogliśmy poczytać głównie o premierach nowych, flagowych smartfonów. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na zakup Huawei P20 Pro, Samsunga Galaxy Note 9 czy chociażby iPhone Xs. Wielu z nas stawia często na urządzenia ze średniej półki. I w tym segmencie Samsung chce zostać zdecydowanym liderem.

Pomóc ma w tym premiera nowych słuchawek z rodziny Galaxy A. Zapowiedziana została ona na październik, a same telefony mają być nad wyraz dobrze wyposażone. Samsung najprawdopodobniej w ich przypadku zdecyduje się na zastosowanie aż trzech obiektywów aparatu. Będą to obiektyw szerokokątny, drugi sensor, odpowiedzialny za rozmycie tła w zdjęciach i teleobiektyw. Dzięki temu nowe Samsungi Galaxy A będą naprawde świetnie spisywały się w zastosowaniach fotograficznych i zostawią pod tym względem konkurencję daleko w tyle. Samsung z pewnością chce też dopracować technologię związaną ze współpracą trzech obiektywów do perfekcji tak, by następnie mogła znaleźć zastosowanie w przypadku kolejnej generacji flagowych urządzeń – Galaxy S i Galaxy Note, Nieoficjalnie mówi się również, że nowe smartfony z rodziny Galaxy A mogą zaoferować czytnik linii papilarnych umieszczony w wyświetlaczu.

Taki zabieg może jednak przełożyć się na wysoką cenę nowych smartfonów z rodziny Galaxy A. Ta jednak ujawniona zostanie z pewnością 11 października i miejmy nadzieję, że nie zaskoczy nas negatywnie.

Źródło: The Verge