windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Urzadzenia

Już jutro wielka konferencja Apple. Czego możemy się spodziewać?

Już jutro w Cupertino odbędzie się doroczny event Apple, w trakcie którego zaprezentowana zostanie nowa generacja najważniejszych urządzeń amerykańskiego giganta. Dzień ów był wyczekiwany przez wielu fanów sprzętu spod znaku nadgryzionego jabłka. Jakich nowości możemy się spodziewać?

Przede wszystkim trzech nowych iPhone’ów. Dwa z nich będą urządzeniami drogimi, z wyższej półki cenowej (modele XS i XS Plus). Jeden natomiast będzie smartfonem nieco tańszym (XC), którego niższa cena przełoży się na uboższą specyfikację i obecność np. jednego aparatu fotograficznego na pleckach urządzenia. Rewolucji cenowej Apple jednak nie przewiduje. Oprócz smartfonów Apple powinno zaprezentować również kolejną generację swojego inteligentnego zegarka oraz odświeżoną wersję iPada Pro. Oczywiscie możemy się spodziewać także prezentacji rozmaitych, ciekawych akcesoriów dedykowanych wspomnianym nowościom.

Zaraz po konferencji, która wystartuje o godzinie 19.00 czasu polskiego szczegółowo przybliżymy Wam nowości od Apple. Której z nich wyczekujecie najbardziej? Czy korzystacie z jakichś na co dzień? Zapraszamy do dyskusji.

Źródło: MacRumors