windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung

[AKTUALIZACJA] Składany smartfon od Samsunga jednak nie tak szybko, jak oczekiwano?

AKTUALIZACJA U DOŁU WPISU!

Samsung jest producentem, który niejednokrotnie pokazał nam, iż potrafi wprowadzać na rynek naprawdę wartościowe i innowacyjne urządzenia. Od dłuższego czasu mówi się o tym, że Koreańczycy mogą zaprezentować nam składanego smartfona wyposażonego w podzespoły z najwyższej półki. Czy są na to realne szanse?

Użytkownicy z niecierpliwością wyczekują Samsunga oferującego elastyczny, składany ekran. Wstępne zapowiedzi wskazywały na to, że pierwszy, innowacyjny smartfon tego typu od koreańskiego producenta pojawi się już w listopadzie. Najprawdopodobniej jednak jego premiera przesunie się w czasie. Samsung bowim nie chce zaliczyć wtopy sprzedażowej. A rynek może nie być gotowy na przyjęcie tak innowacyjnego urządzenia. Najprawdopodobniej więc jego premiera będzie miała miejsce dopiero w przyszłym roku. Na przyszły rok bowiem zostały zapowiedziane podobne nowości od chińskich producentów – Oppo, Huawei i Xiaomi.

Być może przełożenie premiery składanego smartfona na przyszły rok to dobry ruch, który pomoże w tym, by został on ciepło przyjęty na rynku. W swojej premierze nie będzie bowiem odosobniony a użytkownicy zdążą przywyknąć do widoku nietypowych urządzeń. A czy Wy kupilibyście składanego Samsunga?

AKTUALIZACJA: Składany smartfon od Samsunga prawdopodobnie będzie nosił nazwę Galaxy F. Być może zostanie pokazany wstępnie w trakcie listopadowej konferencji koreańskiego koncernu. Nie powinniśmy się jednak spodziewać, że trafi on w tym roku do sprzedaży. Być może sytuacja wyklaruje się nieco po styczniowych targach CES 2019.

Źródło: Korea Herald