windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Surface Windows 10

Microsoft planuje konferencję na październik. Poznamy kolejne urządzenia Surface?

MIcrosoft ostatnimi czasy uraczył nas kilkoma dosyć ciekawymi urządzeniami takimi, jak chociażby dostępny w relatywnie niskiej cenie (w porównaniu do innych urządzeń z rodziny) Surface Go. Wielu z nas jednak nadal odczuwa niedosyt w kwestii sprzętu dostępnego w ofercie koncernu z Redmond. Być może za miesiąc Microsoft zaprezentuje nam jakieś nowości, gdyż właśnie zapowiedziano październikową konferencję, która odbędzie sie w Nowym Jorku.

Pracownicy Microsoftu spotkają się z przedstawicielami mediów 2 października bieżącego roku. Być może zostaną nam przedstawione odświeżone urządzenia z linii Surface. Choć nie można także wykluczyć, że koncern z Redmond ma dla nas w zanadrzu jakąś ciekawą nowość. Osobiście nie spodziewałbym się prezentacji mitycznego już Surface Phone. Szansa na jego debiut jest w tej chwili tak mała, jak możliwość spotkania na łonie natury żywego dinozaura. Obstawiałbym raczej możliwość prezentacji urządzeń Surface (tabeltów i laptopów) w odświeżonych wersjach, z uwagi na zbliżający się okres przedświątecznych zakupów – w końcu Microsoft, jak każdy większy koncern chce w tym okresie dobrze zarobić i musi jakoś zachęcić nas do wymiany zawartości naszego portfela na któreś z jego autorskich urządzeń z „okienkami” na pokładzie.

Będziemy dla Was śledzić październikową konferencję. Możecie więc spodziewać się ciekawych wpisów podsumowujących to, czego dowiemy się od pracowników Microsoftu. Jaką nowość Wy chcielibyście w jej trakcie zobaczyć?

Źródło: Windows Central