windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki

Razer Phone wkrótce doczeka się następcy!

Doczekaliśmy czasów w których producenci smartfonów zaczynają tworzyć urządzenia dedykowane graczom. Xiaomi całkiem niedawno zaprezentowało urządzenie Pocophone. Podczas berlińskich targów IFA mogliśmy podziwiać słuchawkę od ASUS-a – ROG Phone. Wkrótce natomiast możemy być świadkami premiery następcy nieco starszego smartfona tego typu – mowa o Razer Phone!

Razer Phone pierwszej generacji

Druga generacja urządzenia od Razera, czyli znanego i cenionego producenta akcesoriów dla graczy, może zostać wyposażona w mocny procesor Snapdragon 845. Jeśli smartfon ów ma się wpisać w ostatnie rynkowe trendy, to nie powinno też w jego przypadku zabraknąć ekranu o proporcjach 18:9. Pozostałe elementy specyfikacji mogłyby w zasadzie pozostać niezmienione w stosunku do poprzednika. Obecność 8 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci na dane użytkownika zupełnie wystarczą bowiem, by na pokładzie Razer Phone 2 uruchomić każdą grę dostępną dla systemu Android. Można się jednak spodziewać, że Razer poczyni postępy i w tej kwestii.

Jest jeszcze jedna ciekawostka – w przypadku Razer Phone 2 producent najprawdopodobniej zdecyduje się na zaimplementowanie swojej autorskiej technologii Chroma, która pozwala na spersonalizowanie podświetlenia urządzenia dzięki diodom LED. Być może jednym z jej zastosowań będzie sygnalizacja powiadomień urządzenia?

Rynek smartfonów dla graczy z pewnością będzie się rozwijał w dość szybkim tempie i być może wkrótce całkowicie zastąpią one mobilne konsolki pokroju PSP. A czy pamiętacie, że prekursorem tego typu słuchawek była Xperia Play?

Źródło: Phone Arena