windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Motorola Urzadzenia

Motorola P30 Play zadebiutuje już wkrótce. Co wiadomo na jej temat?

Produkty Motoroli nie są na naszym rynku tak popularne, jak smartofny od Samsunga czy Huawei, jednak koncern ów posiada w swoim portfolio naprawdę ciekawe urządzenia, które mogą stać się naszymi codziennymi kompanami na dłużej. Amerykański koncern, podlegający obecnie Lenovo, ostatnimi czasy odświeża swoje portfolio. Jedną z ciekawych pozycji może być w nim model P30 Play. Smartfon ów zadebiutuje już wkrótce, a do sieci trafiły właśnie kolejne przecieki z nim związane.

Nowość od Motoroli zaoferuje użytkownikom całkiem przyzwoitą specyfikację, która powinna zadowolić nawet dość wymagających użytkowników. Producent postawił tu bowiem na ekran o przekątnej 5,88″ pracujący w rozdzielczości 1520×720 pikseli (19:9). Ponadto nowa „Motka” wyposażona zostanie w procesor Snapdragon 625 wspierany przez układ graficzny Adreno 506 i 4 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika natomiast zostanie wygospodarowana przestrzeń dyskowa w postaci aż 64 GB. Rozszerzymy ją dzięki kartom pamięci. Kamerka do selfie i rozmów wideo w przypadku Motoroli P30 Play oferuje rozdzielczość 8 MP. Z tyłu obudowy umieszczono natomiast dwa obiektywy – o rozdzielczości odpowiednio 13 MP i 5 MP. Wśród ciekawych funkcji telefonu warto wymienić Dual SIM, czytnik linii papilarnych i Dolby Sound.

Nowość od Motoroli wyposażona zostanie także w baterię o przyzwoitej pojemności – 3000 mAh. Całość pracować ma pod kontrolą Androida Oreo. Jeśli natomiast chodzi o stylistykę – mamy do czynienia z kolejnym klonem iPhone X. Niestety. Wydaje mi się, że taki sposób wizualnego projetkowania smartfonów zaczyna być śmiertelnie nudny. Warto na sam koniec zaznaczyć, że Motorola P30 Play to bliźniacze urządzenie w stosunku do Mototoli One – z tym wyjątkiem, że nie pracuje pod kontrolą czystego Androida (w tym przypadku został on wzbogacony o nakładkę ZUI 4.0). Prawdopodobna cena w jakiej sprzedawana będzie Motorola P30 Play to 299 euro.

Źródło: MySmartPrice