windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Nokia Urzadzenia

Nowa Nokia z PureView zaskoczy nas wszystkich? Pierwsze plotki wskazują, że tak!

Kilka dni temu wspominaliśmy Wam o tym, że do Nokii (a właściwie HMD Global) wracają prawa do korzystania z marki PureView. Można było się więc domyślać, że koncern ten będzie chciał zaprezentować wkrótce smartfona oferującego rewolucyjne funkcje fotograficzne. Są spore szanse na to, że doczekamy się takiej premiery, która przyćmi debiut słuchawki Huawei P20 Pro, wyposazonej w trzy obiektywy aparatu.

W sieci pojawiły się przecieki wskazujące na to, że Nokia może zaprezentować smartfona który wyposażony zostanie w aż pięć (!) obiektywów aparatu. Możemy się spodziewać, że jeśli takie urządzenie pojawi się na rynku, to z pewnością sygnowane będzie logo PureView. W chińskim serwisie Baidu, znanym z tego, że pojawiają się w nim różne, ciekawe przecieki, pojawiło się rzekome zdjęcie plecków nowego smartfona od Nokii.

Jeśli HMD zdecyduje się na taki krok, to nowy smartfon z logo Nokii na obudowie może być urządzeniem rewolucyjnym. Nie udało się na razie dotrzeć do jego specyfikacji, jak i do danych związanych z wykorzystanymi na jego pokładzie aparatami. Gdy te pojawią się w sieci, to na pewno będziemy Was na bieżąco informować. Pozostaje pytanie – czy walka „na aparaty” między producentami smartfonów nie zaczyna już przybierać nieco absurdalnej postaci?

Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii?

Źródło: Slashleaks