windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki iOS Microsoft

Microsoft udoskonali klawiaturę SwiftKey

Microsoft dokłada wszelich starań ku temu, by aplikacje przygotowane przez ów koncern, dedykowane systemom iOS oraz Android oferowały użytkownikom wysoką funkcjonalność. Jednym z ciekawszych produktów jest tutaj popularna klawiatura SwiftKey, którą Microsoft przejął już dość dawno. Już wkrótce zostanie ona wzbogacona o ciekawą, nową funkcję!

Koncern z Redmond zamierza postawić na szerszą integrację klawiatury SwiftKey z Translatorem. Wszystko po to, aby uczynić pisanie jeszcze wygodniejszym i praktyczniejszym. Funkcje tłumacza będą dostępne z poziomu klawiatury, więc nie będzie trzeba nigdzie kopiować fragmentu tekstu, którego przekładu będziemy chcieli dokonać. Nowa funkcja w pierwszej kolejności została udostępniona beta testerom SwiftKey. Następnie (jeśli nie zostaną wobec niej wysunięte żadne poważniejsze zastrzeżenia) trafi w ręce pozostałych użytkowników. Ponadto najnowsza aktualizacja bety klawiatury od Microsoftu dodaje wsparcie dla nowych języków oraz naprawia pomniejsze wykryte błędy.

Cieszy fakt, iż Microsoft dba o naszą wygodę pracy ze SwiftKey. Jest to jedna z najpopularniejszych klawiatur, więc każda ważniejsza aktualizacja jest wyczekiwana przez jej fanów. Miejmy nadzieję, że jeszcze w tym roku koncern z Redmond wzbogaci ją o kolejne, ciekawe funkcje.

Źródło: MSPU