windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Xbox

Biały kontroler Xbox Elite trafia do przedsprzedaży

Wśród naszych czytelników z pewnością mamy wielu fanów konsol z rodziny Xbox. Microsoft stara się na bieżąco udoskonalać produkty należące do tej rodziny, wzbogacać je o ciekawe funkcje i oferować dla nich interesujące akcesoria. Do przedsprzedaży trafiła właśnie nowa wersja ekskluzywnego kontrolera Xbox Elite – tym razem wykończona w kolorze białym.

Xbox Elite to najwyższa półka na rynku kontrolerów. Sprzęt ów oferuje użytkownikom świetne paramerty, eleganckie wzornictwo oraz ogromne możliwości w zakresie personalizacji. Wprowadzając do oferty biały kontroler Xbox Elite, Microsoft wsłuchał się w prośby użytkowników Xboxa, którzy prosili o udostępnienie kontrolera właśnie w takiej wersji kolorystycznej. Oczywiście, jak przystało na „elitarny” kontroler, Xbox Elite nie jest tani. Jeśli zdecydujemy się na jego zakup w przedsprzedaży, to przyjdzie nam zapłacić za niego 599 złotych. Microsoft natomiast rozpocznie proces dostarczania kontrolera nabywcom w dniu 16.10.2018.

Kontroler Xbox Elite w białej wersji kolorystycznej prezentuje się naprawdę zjawiskowo i z pewnością znajdzie wielu nabywców – także w naszym kraju. A jak Wam się podoba? Planujecie go zakupić?

Źródło: Microsoft