windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Microsoft Office Narzędzia Programy

Mobilny Office robi furorę w Sklepie Play?

Microsoft Office to chyba w tej chwili najpopularniejszy pakiet biurowy na świecie. Na rynku jest obecny już od długich lat. Co prawda dorobił się już darmowej konkurencji, ale mimo to nadal chętnie stawiają na niego użytkownicy na całym świecie. Oprogramowanie biurowe z Redmond dostępne jest także dla systemu Android i w jego przypadku także jest bardzo popularne.

Office dla Androida jest dostępny w Sklepie Play od dobrych trzech lat. Zanim zagościł w nim na dobre, ciężko było wybrać najlepszy pakiet biurowy dla systemu od Google. Co prawda istniały całkiem przyzwoite propozycje jak Polaris czy OfficeSuite, jednak często ich w pełni funkcjonalne wersje dla naszych smartfonów nie były dostępne za darmo. Mobilny Microsoft Office bardzo szybko zjednał sobie sympatię użytkowników smartfonów i tabletów. Warto wspomnieć, że aplikacje PowerPoint i Excell przekroczyły właśnie barierę 500 milionów pobrań. Co ciekawe, Word osiągnął ten pułap już w maju.

Średnia ocena otrzymywana przez aplikacje mobilne pakietu Office to 4.5/5. Są one więc bardzo cenione przez użytkowników. A jakiego mobilnego pakietu biurowego Wy używacie na co dzień?

Źródło: MSPU