windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Narzędzia Programy Windows 10

Duża aktualizacja Sticky Notes już wkrótce dla testerów

Kilka dni temu pisaliśmy Wam o tym, że zbliża się duża aktualizacja popularnej aplikacji Sticky Notes (a konkretnie podniesienie jej do wersji 3.0), która ma całkowicie odmienić to popularne narzędzie i jednocześnie przynieść użytkownikom Androida oraz iOS jego wersję mobilną. Wkrótce aktualizacja Sticky Notes trafi w ręce testerów systemu Windows 10!

Jeśli zapisaliście się w programie Windows Insider do kręgu Skip Ahead, to już wkrótce zostanie Wam udostępniona możliwość testowania nowości od Microsoftu. Wiadomo, że nowa wersja popularnych „notek” zostanie odświeżona wizualnie oraz wzbogacona o nowe funkcje. Najciekawszą i najważniejszą wiadomością jest jednak wskazująca na to, że będziemy mogli synchronizować nasze notatki pomiędzy różnymi urządzeniami. Poinformował o tym Reza Jooyandeh, który pełni w przypadku Sticky Notes funkcję Engineering Managera.

Jestem ciekaw jak nowe Sticky Notes sprawdzą się w praktyce. Sam w tej chwili korzystam z Google Keep. Być może jednak zaktualizowane notatki od Microsoftu skłonią mnie do zmiany przyzwyczajeń? Oby koncern z Redmond nie zawiódł nas w tej kwestii.

Źródło: Windows Central