windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android iOS Microsoft Narzędzia Windows 10

Sticky Notes wkrótce dla urządzeń mobilnych?

Microsoft ostatnimi czasy bardzo dba o to, by aplikacje znane nam z Windowsa trafiały także na pokład urządzeń pracujących pod kontrolą Androida oraz iOS. Nic w tym dziwnego – platforma Windows 10 Mobile upadła, a koncern z Redmond chce dbać o komfort użytkowników w zakresie korzystania z usług opatrzonych logo giganta. Najprawdopodobniej już wkrótce na pokład naszych urządzeń mobilnych trafi popularna aplikacja Sticky Notes.

Informację taką podał serwis MSPU. Nie przedstawiono jeszcze oficjalnej daty premiery aplikacji dla naszych urządzeń mobilnych. Możemy jednak się spodziewać, że będzie ona miała miejsce wraz z rynkowym debiutem Sticky Notes w wersji 3.0 dla Windowsa. Najprawdopodobniej też aplikacje bedą oferowały zbliżone funkcje. Z pewnością nikt spośród nas nie pogardziłby również możliwością synchronizacji notatek między komputerem/tabletem a smartfonem. Prawda?

Twórcy CCleanera znowu nabroili? Zaleca się odinstalowanie programu

Z niecierpliwością czekam na Sticky Notes dla Androida. Uwielbiam korzystać z wygodnych notatek od Microsoftu na pokładzie komputera i możliwość ich synchronizacji z moim Samsungiem pracującym pod kontrolą Androida byłaby dla mnie bardzo wygodnym rozwiązaniem. A czy Wy zainstalujecie Sticky Notes na pokładzie Waszych urządzeń mobilnych?

Źródło: MSPU