windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Windows 10 Xbox

Premiera gry FIFA 19 zbliża się wielkimi krokami

Electronic Arts co roku raczy nas nowymi odsłonami swoich gier sportowych. Nie inaczej jest i tym razem. Do premiery kolejnej części serii FIFA pozostały już niespełna dwa miesiące. Gra od pewnego czasu dostępna jest w przedsprzedaży.

Co zaoferuje fanom „kopanej” studio EA? Oczywiście zaktualizowane składy drużyn i bieżące zestawienia drużyn w poszczególnych ligach. Ponadto liczyć możemy na udoskonaloną oprawę graficzną i jeszcze lepsze odwzorowanie zachowań piłkarzy na boisku. Akurat pod tym względem poczynione zostały ogromne postępy od chwili, w której seria zaczęła działać w oparciu o silnik Frostbite. W Electronic Arts dązy się do tego by rozgrywka w przypadku FIFY 19 była jak najbardziej zbliżona do prawdziwego meczu. Ponadto Twórcy wzbogacą tą znaną produkcję o nowe, ciekawe tryby gry.

FIFA 19 wydana zostanie oczywiście zarówno dla Windowsa, jak i konsol Xbox. Data jej premiery to 28 września. A czy Wy czekacie na kolejną odsłonę tej popularnej gry z niecierpliwością? Dajcie nam znać czy chcielibyście przeczytać jej recenzję na łamach naszego serwisu.

Źródło: Windows Central