windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

iOS Microsoft Narzędzia Programy

Aplikacja Outlooka dla iOS zaktualizowana. Co nowego?

Microsoft ogromną wagę przykłada do rozwoju swoich usług – nawet w przypadku konkurencyjnych platform. Amerykanie regularnie aktualizują swoje aplikacje dedykowane systemom Android oraz iOS. aby zapewnić dostęp do najnowszych funkcji użytkownikom, którzy przesiadli się na nie po upadku platformy Windows 10 Mobile. Tym razem nowości trafiają do aplikacji Outlooka dedykowanej urządzeniom od Apple.

Outlook to popularna usługa pocztowa. Korzysta z niej nadal wiele osób jeszcze do niedawna sprawdzających swoją skrzynkę mailową za pośrednictwem smartfonów Lumia. Ostatnia aktualizacja Outlooka, dedykowana systemowi iOS umożliwia synchronizowanie wersji roboczych Outlook.com i Exchange pomiędzy urządzeniami mobilnymi, desktopową aplikacją Outlooka oraz jego witryną internetową. Jak więc widać, w przypadku ekosystemu od Apple Microsoft stawia na intensywny rozwój swojej usługi.

Cieszy fakt, iż programisci z Redmond tak wytrwale pracują nad udoskonalaniem aplikacji od Microsoftu dla iOS. A czy Wy korzystacie na swoich „Jabłkach” z aplikacji Outlooka? Czy może wolicie domyślnego klienta poczty e-mail dla iPad’a i iPhone’a?

Źródło: MSPU