windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Windows 10 Xbox

Sklep Microsoft doczekał się sporej aktualizacji

Całkiem niedawno wspominaliśmy Wam o tym, że Microsoft zamierza nieco poprawić swój Sklep tak, aby oferował użytkownikom Windowsa (i nie tylko) jeszcze większą ergonomię pracy. Koncepcja ta została już częściowo wprowadzona w życie, jednak dopiero teraz Microsoft zdecydował się na udostępnienie sporego pakietu poprawek wizualnych dla Sklepu.

Niestety na moich urządzeniach nie uzyskałem jeszcze owej aktualizacji. Muszę więc posiłkować się grafiką udostępnioną przez serwis Windows Central. Jak widać, w najnowszej wersji interfejs Sklepu został w znacznym stopniu przeorganizowany oraz uporządkowany. Odnoszę wrażenie, że informacje dotyczące gier/aplikacji są teraz przedstawiane w sposób dużo bardziej przejrzysty. Warto również wspomnieć, że rzeczona aktualizacja Sklepu Microsoft przynosi możliwość zdalnego instalowania aplikacji na różnych naszych urządzeniach. To bardzo poręczne rozwiązanie, dzięki któremu możemy szybko i sprawnie uzupełnić bazę naszych aplikacji na pokładzie naszych komputerów, tabletów czy chociażby Xboxa.

Serwis Windows Central wskazuje na to, że aktualizacja Sklepu powinna trafić na nasze urządzenia w ciągu nadchodzących dni. Dajcie nam koniecznie znać, czy pojawiła się już u Was. Mam nadzieję, że już wkrótce będę miał możliwość przetestowania zmian osobiście.

Źródło: Windows Central