windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Xbox

Microsoft szykuje nowości dla fanów Xboxa na targi Gamescom

Microsoft intensywnie dokłada starań ku temu, by Xbox był godną konkurencją dla konsoli PlayStation od Sony. Właśnie w tym celu rozwijane jest oprogramowanie urządzeń z rodziny Xbox oraz prezentowane są różne ciekawe akcesoria im dedykowane. Najprawdopodobniej kolejne nowości w tej kwestii zostaną nam ujawnione podczas nadchodzących targów Gamescom.

Rzeczona impreza odbędzie się w Kolonii w dniach 21-25.08 bieżącego roku. Jest to jedno z najważniejszych tegorocznych wydarzeń dedykowanych graczom. W sieci pojawiły się właśnie pogłoski wskazujące na to, iż Microsoft na swoim stoisku zaprezentuje nowe akcesoria dedykowane swoim konsolom. Być może doczekamy się konkretnych wieści związanych z kontrolerem klasy premium – Xbox Elite, który w nowej wersji zapowiadany jest już od dłuższego czasu. Z pewnością jednak zostaną również zaprezentowane akcesoria od zewnętrznych producentów – takich jak chociażby Razer. Ponadto możemy spodziewać się, że przedstawione zostaną zapowiedzi nadchodzących gier dla Xboxa czy oferty związane z zawartością Sklepu Micrsosoft dla konsoli z Redmond.

Nie oczekiwałbym natomiast żadnych wieści dotyczących kolejnej generacji konsol Xbox. Od momentu rynkowego debiutu modelu One X nie minęło jeszcze bowiem tyle czasu, by Micrsosoft zaczął na poważnie myśleć o jego następcy,

A czy wśród Was są fani Xboxa? Czego wyczekujecie na Gamescom najbardziej?

Źródło: Windows Central