windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Microsoft Microsoft Edge Narzędzia Programy

Microsoft Edge dla Androida w końcu w języku polskim!

Przeglądarka Microsoft Edge zarówno w przypadku komputerów, jak i urządzeń mobilnych nie cieszy się taką popularnością, jakiej oczekuje się w Redmond. Nic więc dziwnego, że Amerykanie dążą do tego, by zainteresować nią szersze grono użytkowników. W konsekwencji tego przeglądarka Edge jest intensywnie rozwijana i często aktualizowana przez Microsoft. Nie inaczej jest i tym razem. Mamy dla Was dobre wieści!

Jeden z naszych czytelnioków, regularnie korzystajacy z Edge w przypadku Androida poinformował nas (dzięki Marcin!), że ostatnia aktualizacja Edge przyniosła w końcu wsparcie dla języka polskiego! To świetna wiadomość. Do tej pory mogliśmy z przeglądarki Microsoftu korzystać tylko w języku angielskim, co mogło odstraszać od niej wielu mieszkańców naszego kraju. Na szczęście Microsoft pokazał, że pamięta o polskich użytkownikach swojej przeglądarki.

Miejmy nadzieję, że Edge nadal będzie intensywnie rozwijane. Co prawda przeglądarce od Microsoftu ciężko będzie rywalizować z tak uznanymi markami, jak Chrome czy Firefox, jednak nadal istnieje szansa na to, że zbuduje ona swoją silną pozycję na rynku.

A czy Wy korzystacie z Edge na waszych urządzeniach?