windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Windows 10 Windows 10 Lean Windows 10 S

Czy właśnie zdradzono, kiedy zadebiutuje Windows 10 Redstone 5?

W zasadzie od chwili rynkowego debiutu systemu Windows 10, Microsoft raczy nas regularnie dużymi aktualizacjami systemowymi, które wprowadzają do oprogramowania z Redmond nowe funkcje oraz poprawiają jego interfejs. Ostatnia tego typu łatka została udostępniona użytkownikom pod koniec kwietnia. Wczoraj natomiast w sieci pojawiła się informacja zdradzająca nam kiedy najprawdopodobniej Microsoft udostępni Windowsa 10 w wersji Redstone 5.

Dowiedzieliśmy się także jaka będzie prawdopodobna nazwa aktualizacji, którą obecnie koncern z Redmond intensywnie testuje w ramach programu Windows Insider. Amerykanie nową wersją „okienek” powinni uraczyć nas w październiku (jeśli nie przydarzy się im żadne większe opóźnienie), a nosić ma ona nazwę Microsoft Windows 10 October 2018 Update. Koncern z Redmond jest cały czas na etapie kształtowania listy nowości związanych z nową wersją Windowsa. I z pewnością będzie nad nią intensywnie pracował do chwili jej debiutu.

Amerykanie mają więc jeszcze kilka miesięcy aby dostatecznie dopracować nowe funkcje kolejnej aktualizacji „okienek” i doprowadzić ją do takiego stanu, by na żadnym urządzeniu na które trafi, nie sprawiała użytkownikom problemów. Trzymamy kciuki za to, by plan ten się powiódł

Źródło: MSPU