windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Xbox

Xboxowy Sklep Microsoft z nowym interfejsem już wkrótce?

Microsoft nieustannie pracuje nad tym, aby konsole z rodziny Xbox oferowały graczom jak najwyższy poziom pod względem jakości rozgrywki. W tym celu Amerykanie udoskonalają m.in. interfejs konsoli, a następnie udostępniają go do sprawdzenia wąskiemu gronu testerów. Nie inaczej jest i tym razem, a poprawki obejmą teraz wygląd Sklepu Microsoft w ramach programu Windows Insider.

Koncern z Redmond, w ramach programu testowego często udostępnia wszelkie poprawki i nowości wcześniej, aby mogły zostać one przetestowane i następnie w maksymalnym stopniu udoskonalone. Xbox jest wążnym produktem w portfolio Microsoftu. Nic więc dziwnego, że Amerykanie chcą uczynić korzystanie z niego jak najwygodniejszym i jak najbardziej intuicyjnym. Przeprojektowali więc kartę szczegółów produktu, aby była ona dla klienta w jak największym stopniu czytelna. Sam koncern z Redmond zapowiedział, że już wkrótce nowość zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom.

Cieszy fakt, że Microsoft tak bardzo angażuje sie w rozwój swoich usług i że chce w tej kwestii bardzo często zasięgać rady użytkowników. Każda kolejna wersja konsoli Xbox jest produktem oferującym coraz wyższy poziom funkcjonalności, przenoszącym nas na zupełnie nową płaszczyznę rozgrywki. Oby tak dalej!

Źródło: Windows Central