windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android iOS Microsoft Narzędzia Programy Windows 10

Outlook z wyczekiwaną nowością już wkrótce!

Serwis Outlook.com doczekał się ostatnimi czasy sporych zmian w zakresie wzornictwa i funkcjonalności. Nic w tym dziwnego – Microsoft w tej kwestii nie chce pozostać w tyle za konkurencją. W końcu mamy do czynienia z bardzo popularną i cenioną usługą. Już wkrótce doczekamy się kolejnej nowości, której wielu z nas wyczekiwało od dawna!

Jak doskonale wiemy, Microsoft bardzo często testuje wszelkie nowe rozwiązania, zanim tradią one w ręce szerszego grona użytkowników. Przygotowany został w tym celu program Insider. Często też pracownicy koncernu z Redmond w toku procesu udoskonalania produktów posiłkują się opiniami i sugestiami ze strony użytkowników. W najbliższym czasie zostanie udostępniona długo wyczekiwana funkcja oferująca możliwość zmiany wiodącego motywu serwisu Outlook.com na ciemny. Warto w tym momencie odnotować, że taki tryb wizualny był już udostępniany użytkownikom czasowo, chociażby z okazji Halloween.

Cieszy fakt, iż Microsoft nadal wsłuchuje się intensywnie w nasze opinie i sugestie. Dzięki temu koncern zachęca do aktywnego wspierania rozwoju swoich produktów i usług. A czy Wy skorzystacie z ciemnego motywu w Outlook po jego wprowadzeniu?

Źródło: MSPU