windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Sklep Microsoft

Sklep Microsoft z poprawkami w wersji przeglądarkowej

Microsoft nieustannie dąży do udoskonalania swoich usług tak, by służyły nam one jak najlepiej. Koncern z Redmond pokazał już, że potrafi nieźle radzić sobie z przekształcaniem Sklepu Microsoft rozwijając go i wzbogacając jego asortyment. Tym razem przyszedł czas na poprawki w zakresie przeglądarkowej wersji Sklepu.

Jak podaje serwis windowslatest.com, Microsoft poczynił zmiany w przeglądarkowej wersji Sklepu po to, by mógł on jeszcze lepiej radzic sobie w rywalizacji ze Sklepem Google. Interfejs Sklepu jest teraz bardziej przejrzysty i intuicyjny w obsłudze. Przypomina wręcz ten, który znamy z aplikacji dedykowanej systemowi Windows 10. Można to zaobserwować na poniższych zrzutach:

zrzut ekranu: windowslatest.com

Przycisk „Uzyskaj aplikację” został zastąpiony przyciskiem „Zainstaluj/Otwórz”. Dzięki zaimplementowanym poprawkom będziemy też mogli teraz instalować aplikacje na pokładzie naszych urządzeń z poziomu przeglądarki internetowej. Póki co zmiany widoczne są w USA, Indiach i w Wielkiej Brytanii. Wiadomo już jednak że zmiany trafią także do pozostałych krajów w ciągu najbliższych godzin.

Cieszy fakt, iż Sklep Microsoft jest intensywnie rozwijany. W ostatnich miesiącach został przeprowadzony jego rebranding, a oferta Sklepu poszerzona została o nowe produkty oraz usługi. Powoli wprowadzane są też do niego aplikacje PWA. Miejmy nadzieję, że Microsoft będzie kontynuował ten dobry trend w trosce o to, by Windows 10 był jeszcze lepszym i bardziej wszechstronnym systemem.

Źródło: windowslatest.com