windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Xbox

War Thunder już wkrótce dla Xbox One

War Thunder to świetna produkcja znana użytkownikom komputerów PC i konsol PlayStation.  Jej tematyką są zmagania lotnicze, pancerne i morskie na przekroju całego okresu rozwoju tego typu wojsk. Najprawdopodobniej ten uznany tytuł trafi także na konsolę Xbox One.

War Thunder oferuje graczom zupełnie inny poziom rozgrywki, niż World of Tanks. Mamy bowiem tutaj do czynienia z symulatorem, który oferuje wysoki poziom realizmu, a nie mechanicznie zbijanie przeciwnikom punktów wytrzymałości. Poza tym studio Gajin oferuje graczom dużo szerszy wachlarz dostępnych pojazdów – od prekursorów danej linii po praktycznie współczesne maszyny bojowe. War Thunder należeć ma do grupy gier opatrzonych oznaczeniem „Xbox One X Enhanced” i rzekomo oferować graczom funkcję 4K Ultra HD.

Nie została jeszcze podana oficjalna data premiery War Thundera dla Xbox One. Nieoficjalne wieści wskazują na to, że gra mogłaby zadebiutować już w czwartek. Gajin jednak póki co dementuje te plotki. Niemniej jednak wydarzenia tego wyczekuje wielu fanów wspomnianej produkcji. Sam bardzo chcętnie sięgam po War Thundera na moim PC. Gra rozwijana jest przez twórców bardzo intensywnie i praktycznie każda aktualizacja wprowadza do niej nowe elementy i pojazdy.

Gdy tylko War Thunder zostanie udostępniony dla Xboxa, to na pewno będziemy Was informować. A jakie gry dedykowane konsoli od Microsoftu wy lubicie najbardziej?

Źródło: Windows Central