windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Urzadzenia Windows 10

Microsoft Surface Hub 2 zaprezentowany!

Minęło już kilkanaście miesięcy od kiedy Microsoft hucznie zaprezentował urządzenie Surface Hub pierwszej generacji. Wzbudziło ono w tamtych czasach sporo sensacji i niemałe zainteresowanie klientów biznesowych. Zachęcony takim obrotem spraw koncern z Redmond przygotowuje właśnie nową wersję tego sprzętu. Czy i tym razem Surface Hub 2 zostanie przyjęty równie gorąco?

Obejrzeliście powyższy materiał wideo? Tak, ja również jestem pod ogromnym wrażeniem nowego dzieła Microsoftu. Surface Hub 2 wyposażony został w ekran pracujący w rozdzielczości 4k+. Jego przekątna natomiast to 50,5″. Ponadto mamy tutaj do czynienia z technologią dynamicznego obracania obrazu, która to funkcja wygląda naprawdę imponująco. Co ciekawe, można będzie połączyć ze sobą do czterech urządzeń Surface Hub 2, rozszerzając tym samym obszar roboczy.

Od oficjalnej premiery nowości z Redmond dzieli nas jeszcze trochę czasu, gdyż przewidziana jest ona na przyszły rok. Póki co, Microsoft nie zdecydował się na ujawnienie pełnej specyfikacji urządzenia. Możemy jednak spodziewać się, że na jego pokładzie zagoszczą podzespoły z najwyższej półki.

Myślę, że Surface Hub 2 może wzbudzić duże zainteresowanie klientów biznesowych. Cena urządzenia z pewnością nie będzie niska i może osiąg pułap niemal 9 tys,  dolarów. A jak Wam podoba się nowść z Redmond?

Źródło: Windows Central