windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności iOS Microsoft Narzędzia Programy

iTunes dostępne do pobrania w Sklepie Microsoft

Wspominaliśmy Wam kiedyś, że są spore szanse na pojawienie się w Sklepie Microsoft aplikacji iTunes dedykowanej systemowi Windows 10. Jak się okazuje, można już ją pobierać. To bardzo ważna wiadomość. Nowa aplikacja z pewnością pozwoli na jeszcze lepszą integrację naszych urządzeń od Apple z komputerem pracującym pod kontrolą „dziesiątki” (także w przypadku Windows 10 S!).

Nie musicie się obawiać – wzornictwo nowej wersji iTunes nie jest rewolucyjne i nie odbiega od tego, co do tej pory oferował nam klasyczny klient usługi. Warto jednak odnotować, że dzięki wydaniu aplikacji w postaci dedykowanej systemowi Windows 10, będzie ona dużo bezpieczniejsza (m.in. w kwestii ochrony naszych danych). Godnym wspomnienia jest także fakt, iż dzięki pojawieniu się w Sklepie nowej wersji aplikacji iTunes, będzie mogła ona lepiej konkurować ze Spotify w kwestii udostępniania użytkownikom treści multimedialnych (chodzi tu głównie o muzykę).

Cieszy fakt, iż w Sklepie Microsoft pojawiają się kolejne, tak ważne dla wielu z nas aplikacje. W tej kwestii jest jednak jeszcze wiele do zrobienia. Miejmy nadzieję, że oferta sklepu z aplikacjami dedykowanymi systemowi Windows będzie stale poszerzana.

iTunes możecie pobrać TUTAJ

Źródło: Windows Central