windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Windows 10 Windows 10 S

Menedżer plików z ważną zmianą w Windows 10 Redstone 5?

Microsoft nie spoczywa na laurach i cały czas intensywnie rozwija system Windows 10.  Co prawda duża, wiosenna aktualizacja „dziesiątki” uległa opóźnieniu, jednak w sieci pojawiają się już pierwsze informacje odnośnie tego, co przyniesie nam Windows 10 w wersji Redstone 5.

Pierwsze wzmianki, przytoczone przez serwis Neowin, wskazują na to, że kolejna (najprawdopodobniej jesienna lub zimowa) aktualizacja dedykowana Windowsowi 10 przyniesie korzystną dla wielu spośród nas zmianę w jego interfejsie. Jeśli na co dzień korzystacie z ciemnego motywu w trakcie przeglądania menu ustawień „okienek”, to z pewnością ucieszy Was fakt, iż najprawdopodobniej aktualizacja Redstone 5 przyniesie nam możliwość ustawienia ciemnego motywu także w przypadku menedżera plików systemu Windows.

Lepiej późno, niż wcale. Należy pamiętać jednak, że mamy do czynienia z nieoficjalnymi informacjami, które jeszcze w żaden sposób nie zostały potwierdzone przez koncern z Redmond. Musimy więc być przygotowani na to, że we wspomnianej kwestii wiele może ulec jeszcze zmianie.

Źródło: Neowin