windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android iOS Microsoft Muzyka i Wideo Programy Windows 10 Windows 10 Mobile Windows 10 S

Spotify z nową wersją serwisu mobilnego już wkrótce

Spotify to jedna z najpopularniejszych usług oferujących dostęp do muzyki zarówno z poziomu komputera, jak i urządzeń mobilnych. Serwis nieustannie się rozwija, a jego włodarze dbają o to, by jego funkcje były w jak największym stopniu przystępne nawet dla początkujących użytkowników. Być może już wkrótce poczyniony zostanie ogromny krok naprzód w tej kwestii.

W ciągu najbliższych tygodni do publicznej wiadomości zostaną podane informacje związane z nadchodzącą, zupełnie nową darmową wersją serwisu, dedykowaną urządzeniom mobilnym. Póki co informacje jej dotyczące trzymane są przez twórców w ścisłej tajemnicy. Mówi się jednak, że poczynione zostaną poprawki w zakresie swobody korzystania z aplikacji. Najprawdopodobniej uzyskamy szersze możliwości dotyczące wybierania muzyki, którą chcemy odtwarzać. Uproszczony też zostanie dostęp do naszych ulubionych list odtwarzania.

Na oficjalne stanowisko Spotify w tej sprawie jeszcze niestety trochę poczekamy. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość. Miejmy nadzieję, że użytkownicy Windowsa nie zostaną tu pominięci i zmiany zostaną wdrożone szybko i sprawnie także w przypadku aplikacji Spotify dedykowanych „okienkom”. A z jakiej usługi streamingowej Wy korzystacie?

Źródło: Bloomberg