windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Windows 10 Windows 10 S

Nadchodzące wersje Windows 10 zaoferują przydatną funkcję

Microsoft cały czas nieustannie pracuje nad rozwojem systemu Windows 10 oraz nad tym, by praca z nim była dla użytkowników corz lepszym doświadczeniem – niezależnie od tego w jakim celu wykorzystujemy nasz sprzęt. Kolejne aktualizacje systemowe przynoszą bardzo pozytywnie przyjmowane poprawki. Jedna z nich ucieszy nas szczególnie już wkrótce.

Żyjemy w czasach, w kórych wszelkie rozwiązania oparte na kablach zastępowane są przez akcesoria bezprzewodowe. Coraz częściej korzystamy z opasek fitness, bezprzewodowych słuchawek czy chociażby z inteligentnych zegarków. Microsoft doskonale sobie z tego zdaje sprawę i w jednej z kolejnych aktualizacji systemu Windows 10 chce wprowadzić bardzo przydatną funkcję. Chodzi dokładniej o możliwość wyświetlania informacji o stanie naładowania akumulatora naszych akcesoriów m.in. w obszarze ustawień urządzeń Bluetooth. Funkcja jest już testowana i wkrótce powinna zostać udostępniona użytkownikom.

Sam nie korzystam ze zbyt wielu urządzeń Bluetooth. Są jednak wśród nas użytkownicy, którzy nie wyobrażają sobie już bez nich codziennej pracy z komputerem lub tabletem. Jest to wygodne rozwiązanie, które m.in. ogranicza plątaninę kabli wokół naszego sprzętu. A czy dla Was nowa funkcja Windows 10 będzie przydatna?

Źródło: MSPU