windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Narzędzia Programy Windows 10 Windows 10 S

Microsoft testuje nową funkcję przeglądarki Edge

Microsoft Edge mimo, iż dość słabo radzi sobie na rynku przeglądarek internetowych, nadal jest jednym ze sztanadarowych produktów koncernu z Redmond. Amerykanie cały czas intensywnie rozwijają ową aplikację licząc na to, że w końcu uda się jej nawiązać równorzędną walkę z tak uznanymi markami jak Chrome czy Firefox. Już wkrótce możemy spodziewać się w Edge nowej funkcji.

Microsoft zamierza wprowadzić do swojej przeglądarki opcję ukrywania niektórych przycisków interfejsu użytkownika. Na razie funkcja ta przechodzi fazę testów, więc dostęp do niej mają tylko nieliczni użytkownicy Edge. Możemy jednak spodziewać się, że w ciągu najbliższych tygodni koncern z Redmond udostępni nową funkcję wszystkim użytkownikom systemu Windows 10 (a w przyszłości być może także osobom korzystającym z Edge w przypadku iOS oraz Androida).

W ten sposób Microsoft z pewnością chce umożliwić nam jeszcze szersze możliwości personalizacji przeglądarki Edge i zarządzania elementami jej interfejsu w taki sposób, by korzystanie z niej było dla nas maksymalnie wygodne. A czy Wy korzystacie z przeglądarki Edge?

Źródło: MSPU