windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Windows 10 Windows 10 S

Aktualizacja Windows 10 będzie przyjazna graczom. Szczególnie w jednej kwestii!

Wielkimi krokami zbliża się do nas najnowsza, duża aktualizacja systemu Windows 10, znana pod nazwą Spring Creators Update. NIe wprowadzi ona rewolucyjnych zmian we wspomnianym oprogramowaniu. Będą to jednak drobne, aczkolwiek bardzo przydatne poprawki, których zadaniem jest uczynienie pracy z naszymi urządzeniami jeszcze wygodniejszą.

Spekuluje się, że aktualizacja Spring Creators Update może zostać udostępniona już w przyszłym tygodniu – a dokładniej 10 kwietnia. Nie jest to jednak termin oficjalnie potwierdzony. Aktualizacja przynieść ma m.in. usprawnienia dedykowane graczom. Wśród nich bardzo wygodnym będzie możliwość „wyciszania” powiadomień systemowych na czas rozgrywki tak, by nie były one dla nas denerwujące. Oczywiście jeśli będzie nam zależało na tym, by powiadomienia do nas docierały, to będzie można zostawić je włączone.

Cieszy fakt iż w Redmond myśli się nie tylko o osobach wykorzystujących Windowsa 10 w codziennej pracy, ale także i o sporej grupie użytkowników komputerów uwielbiających spędzać czas przy ulubionych grach komputerowych. Mam nadzieję, że Microsoft będzie dążył do tego, by system Windows 10 i współpraca z nim satysfakcjonowały wszystkich użytkowników.

Źródło: MSPU